Resultat
[Uppdaterad: ]Vill du se tidigare, äldre resultat kan du söka efter dem på Söksidan (kan nås via förstoringsglaset - - i huvudmenyn)!
Resultat Topptipset (europa) söndag 8 november 2026
Spelstopp: 2026-11-08 14:59
Visa
| Kupong | |
| Nr | Match |
| 1 | Man Utd-Aston V |
| 2 | Crystal P-Liverpool |
| 3 | Sunderlan-Chelsea |
| 4 | Brighton-Brentford |
| 5 | Ipswich-Bournemou |
| 6 | Inter-Como |
| 7 | Genoa-Milan |
| 8 | Fiorentin-Juventus |
| Resultat | |||
| Mål | 1 | X | 2 |
| 0 - 0 | 1 | X | 2 |
| 0 - 0 | 1 | X | 2 |
| 0 - 0 | 1 | X | 2 |
| 0 - 0 | 1 | X | 2 |
| 0 - 0 | 1 | X | 2 |
| 0 - 0 | 1 | X | 2 |
| 0 - 0 | 1 | X | 2 |
| 0 - 0 | 1 | X | 2 |
| Antal rätt: | |||
| Mitt spel | ||
|
Spikar och garderingar | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| Statistik | ||||
| Matchform | Inbördes | |||
| Hemmalag | Bortalag | Hemmalag | Oavgjort. | Bortalag |
29% |
60% |
3 | 1 | 1 |
38% |
62% |
2 | 2 | 1 |
47% |
67% |
3 | 0 | 2 |
69% |
60% |
2 | 2 | 1 |
58% |
60% |
1 | 3 | 1 |
76% |
71% |
4 | 1 | 0 |
42% |
60% |
0 | 3 | 2 |
42% |
60% |
2 | 2 | 1 |
| Svenska folket (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
51% | 24% | 25% | 3 | 26 | 2 | 2 | 27 |
1 |
X |
2 |
0% | 14% | 86% | 6 | 72 | X | 6 | 86 |
1 |
X |
2 |
6% | 2% | 92% | 7 | 86 | 1 | 8 | 90 |
1 |
X |
2 |
63% | 9% | 28% | 5 | 35 | 2 | 5 | 54 |
1 |
X |
2 |
47% | 18% | 35% | 1 | 12 | 2 | 3 | 29 |
1 |
X |
2 |
42% | 29% | 29% | 2 | 13 | X | 1 | 13 |
1 |
X |
2 |
4% | 5% | 91% | 8 | 86 | X | 7 | 87 |
1 |
X |
2 |
11% | 29% | 60% | 4 | 31 | X | 4 | 49 |
| Tipper Odds | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
5,6 | 5,5 | 1,6 | 7 | 3,92 | X | 7 | 4,09 |
1 |
X |
2 |
5,6 | 5,6 | 1,6 | 8 | 4,03 | X | 8 | 4,09 |
1 |
X |
2 |
3,6 | 2,9 | 2,6 | 1 | 0,26 | X | 1 | 1 |
1 |
X |
2 |
1,7 | 4,6 | 5,4 | 6 | 2,91 | X | 5 | 3,76 |
1 |
X |
2 |
4,5 | 4,6 | 1,8 | 5 | 2,76 | 1 | 3 | 2,85 |
1 |
X |
2 |
3,8 | 5,6 | 1,8 | 3 | 2,05 | 1 | 6 | 3,79 |
1 |
X |
2 |
2,0 | 4,5 | 3,6 | 2 | 1,57 | 2 | 2 | 2,46 |
1 |
X |
2 |
5,0 | 4,3 | 1,8 | 4 | 2,53 | X | 4 | 3,19 |
| Wild 'n' Crazy (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
24% | 41% | 35% | 8 | 6 | 2 | 1 | 17 |
1 |
X |
2 |
44% | 42% | 14% | 6 | 2 | X | 8 | 30 |
1 |
X |
2 |
40% | 39% | 21% | 3 | 1 | X | 2 | 19 |
1 |
X |
2 |
20% | 40% | 40% | 1 | 0 | 2 | 5 | 20 |
1 |
X |
2 |
39% | 40% | 21% | 4 | 1 | 1 | 3 | 19 |
1 |
X |
2 |
18% | 41% | 41% | 2 | 0 | 2 | 6 | 23 |
1 |
X |
2 |
43% | 39% | 18% | 7 | 4 | X | 7 | 25 |
1 |
X |
2 |
40% | 39% | 21% | 5 | 1 | X | 4 | 19 |
| Startodds | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
2,28 | 3,80 | 3,10 | 1 | 0,82 | 2 | 1 | 1,52 |
1 |
X |
2 |
5,25 | 4,35 | 1,66 | 8 | 2,69 | X | 8 | 3,59 |
1 |
X |
2 |
3,85 | 3,65 | 2,04 | 2 | 1,61 | X | 2 | 1,81 |
1 |
X |
2 |
1,98 | 3,95 | 3,80 | 6 | 1,82 | 2 | 5 | 1,97 |
1 |
X |
2 |
3,80 | 3,85 | 2,00 | 5 | 1,8 | 1 | 3 | 1,85 |
1 |
X |
2 |
1,84 | 4,25 | 4,10 | 7 | 2,26 | 2 | 6 | 2,41 |
1 |
X |
2 |
4,50 | 3,60 | 1,87 | 4 | 1,73 | X | 7 | 2,63 |
1 |
X |
2 |
3,85 | 3,70 | 1,98 | 3 | 1,72 | X | 4 | 1,87 |
| Odds | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
2,28 | 3,80 | 3,10 | 1 | 0,82 | 2 | 1 | 1,52 |
1 |
X |
2 |
5,25 | 4,35 | 1,66 | 8 | 2,69 | X | 8 | 3,59 |
1 |
X |
2 |
3,85 | 3,65 | 2,04 | 2 | 1,61 | X | 2 | 1,81 |
1 |
X |
2 |
1,98 | 3,95 | 3,80 | 6 | 1,82 | 2 | 5 | 1,97 |
1 |
X |
2 |
3,80 | 3,85 | 2,00 | 5 | 1,8 | 1 | 3 | 1,85 |
1 |
X |
2 |
1,84 | 4,25 | 4,10 | 7 | 2,26 | 2 | 6 | 2,41 |
1 |
X |
2 |
4,50 | 3,60 | 1,87 | 4 | 1,73 | X | 7 | 2,63 |
1 |
X |
2 |
3,85 | 3,70 | 1,98 | 3 | 1,72 | X | 4 | 1,87 |
| Favoritodds (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
43% | 26% | 31% | 1 | 12 | 2 | 1 | 17 |
1 |
X |
2 |
19% | 22% | 59% | 8 | 37 | X | 8 | 40 |
1 |
X |
2 |
25% | 27% | 48% | 2 | 21 | X | 2 | 23 |
1 |
X |
2 |
49% | 25% | 26% | 3 | 23 | 2 | 3 | 24 |
1 |
X |
2 |
26% | 25% | 49% | 4 | 23 | 1 | 4 | 24 |
1 |
X |
2 |
53% | 23% | 24% | 7 | 29 | 2 | 6 | 30 |
1 |
X |
2 |
21% | 27% | 52% | 6 | 25 | X | 7 | 31 |
1 |
X |
2 |
25% | 26% | 49% | 5 | 23 | X | 5 | 24 |
| Slumpade odds (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
43% | 26% | 31% | 1 | 12 | 2 | 1 | 17 |
1 |
X |
2 |
19% | 22% | 59% | 8 | 37 | X | 8 | 40 |
1 |
X |
2 |
25% | 27% | 48% | 2 | 21 | X | 2 | 23 |
1 |
X |
2 |
49% | 25% | 26% | 3 | 23 | 2 | 3 | 24 |
1 |
X |
2 |
26% | 25% | 49% | 4 | 23 | 1 | 4 | 24 |
1 |
X |
2 |
53% | 23% | 24% | 7 | 29 | 2 | 6 | 30 |
1 |
X |
2 |
21% | 27% | 52% | 6 | 25 | X | 7 | 31 |
1 |
X |
2 |
25% | 26% | 49% | 5 | 23 | X | 5 | 24 |
| ♈ Väduren | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♉ Oxen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♊ Tvillingarna | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♋ Kräftan | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♌ Lejonet | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♍ Jungfrun | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♎ Vågen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♏ Skorpionen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♐ Skytten | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♑ Stenbocken | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♒ Vattumannen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♓ Fiskarna | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
Notera att ‘Antal rätt’ indikerar antal möjliga rätt för enkelrader eller vid matematisk gardering.
Utdelning
| Antal rätt | Rätta rader | Utdelning |
|---|---|---|
| Utdelning inte känd. | ||
| Total utdelning | - | |