Resultat
[Uppdaterad: ]Vill du se tidigare, äldre resultat kan du söka efter dem på Söksidan (kan nås via förstoringsglaset - - i huvudmenyn)!
Resultat Topptipset tisdag 21 juli 2026
Spelstopp: 2026-07-21 23:59
Visa
| Kupong | |
| Nr | Match |
| 1 | Nacional-Tigre |
| 2 | UCV FC-Santos |
| 3 | A Mineiro-Bahia |
| 4 | Novorizon-Criciúma |
| 5 | Avai-America |
| 6 | Vila Nova-Fortaleza |
| 7 | Cruz Azul-Puebla |
| 8 | Toluca-Pumas |
| Resultat | |||
| Mål | 1 | X | 2 |
| 0 - 3 | 1 | X | 2 |
| 1 - 4 | 1 | X | 2 |
| 1 - 1 | 1 | X | 2 |
| 0 - 1 | 1 | X | 2 |
| 2 - 1 | 1 | X | 2 |
| 2 - 1 | 1 | X | 2 |
| 2 - 1 | 1 | X | 2 |
| 1 - 2 | 1 | X | 2 |
| Antal rätt: | |||
| Mitt spel | ||
|
Spikar och garderingar | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| Statistik | ||||
| Matchform | Inbördes | |||
| Hemmalag | Bortalag | Hemmalag | Oavgjort. | Bortalag |
51% |
31% |
- | - | - |
36% |
42% |
- | - | - |
51% |
40% |
- | - | - |
62% |
71% |
- | - | - |
22% |
16% |
- | - | - |
58% |
44% |
- | - | - |
56% |
29% |
- | - | - |
47% |
58% |
- | - | - |
| Svenska folket (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
41% | 34% | 25% | 2 | 7 | X | 3 | 16 |
1 |
X |
2 |
20% | 27% | 53% | 5 | 26 | X | 5 | 33 |
1 |
X |
2 |
53% | 27% | 20% | 6 | 26 | X | 6 | 33 |
1 |
X |
2 |
40% | 30% | 30% | 3 | 10 | X | 2 | 10 |
1 |
X |
2 |
52% | 27% | 21% | 4 | 25 | X | 4 | 31 |
1 |
X |
2 |
37% | 32% | 31% | 1 | 5 | X | 1 | 6 |
1 |
X |
2 |
73% | 18% | 9% | 8 | 55 | X | 8 | 64 |
1 |
X |
2 |
63% | 24% | 13% | 7 | 39 | X | 7 | 50 |
| Tipper Odds | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
1,6 | 4,8 | 5,7 | 5 | 3,13 | X | 6 | 4,05 |
1 |
X |
2 |
4,6 | 2,1 | 3,4 | 3 | 1,28 | 2 | 3 | 2,5 |
1 |
X |
2 |
1,5 | 6,1 | 6,1 | 8 | 4,63 | 2 | 7 | 4,64 |
1 |
X |
2 |
3,0 | 3,8 | 2,5 | 2 | 0,54 | 1 | 1 | 1,32 |
1 |
X |
2 |
1,6 | 4,8 | 5,7 | 6 | 3,18 | X | 5 | 4,03 |
1 |
X |
2 |
1,7 | 5,0 | 4,7 | 4 | 3,02 | 2 | 4 | 3,29 |
1 |
X |
2 |
1,5 | 5,8 | 6,2 | 7 | 4,32 | X | 8 | 4,65 |
1 |
X |
2 |
2,7 | 2,5 | 4,5 | 1 | 0,17 | 1 | 2 | 1,98 |
| Oddsmixen | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
2,1 | 3,4 | 4,3 | 4 | 1,3 | X | 3 | 2,16 |
1 |
X |
2 |
4,4 | 3,0 | 2,2 | 2 | 0,8 | X | 4 | 2,2 |
1 |
X |
2 |
1,8 | 4,3 | 5,0 | 7 | 2,53 | X | 6 | 3,25 |
1 |
X |
2 |
2,6 | 3,4 | 3,1 | 1 | 0,56 | 2 | 1 | 0,83 |
1 |
X |
2 |
1,9 | 3,8 | 4,5 | 6 | 1,89 | X | 5 | 2,61 |
1 |
X |
2 |
2,3 | 3,6 | 3,5 | 3 | 1,23 | 2 | 2 | 1,34 |
1 |
X |
2 |
1,4 | 5,5 | 8,8 | 8 | 4,12 | X | 8 | 7,38 |
1 |
X |
2 |
1,8 | 3,6 | 5,7 | 5 | 1,74 | X | 7 | 3,84 |
| Wild 'n' Crazy (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
26% | 34% | 40% | 8 | 6 | X | 3 | 14 |
1 |
X |
2 |
42% | 39% | 19% | 3 | 3 | X | 5 | 23 |
1 |
X |
2 |
19% | 38% | 43% | 6 | 5 | X | 6 | 24 |
1 |
X |
2 |
25% | 36% | 39% | 4 | 3 | X | 4 | 14 |
1 |
X |
2 |
26% | 36% | 38% | 1 | 2 | X | 2 | 12 |
1 |
X |
2 |
28% | 37% | 35% | 2 | 2 | 2 | 1 | 9 |
1 |
X |
2 |
7% | 44% | 49% | 7 | 5 | X | 8 | 42 |
1 |
X |
2 |
13% | 42% | 45% | 5 | 3 | X | 7 | 32 |
| Startodds | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
2,05 | 3,20 | 3,80 | 3 | 1,15 | X | 5 | 1,75 |
1 |
X |
2 |
4,10 | 3,50 | 1,89 | 6 | 1,61 | X | 6 | 2,21 |
1 |
X |
2 |
2,14 | 3,45 | 3,65 | 5 | 1,31 | X | 4 | 1,51 |
1 |
X |
2 |
2,20 | 3,15 | 3,35 | 2 | 0,95 | X | 2 | 1,15 |
1 |
X |
2 |
2,14 | 3,30 | 3,30 | 4 | 1,16 | X | 3 | 1,16 |
1 |
X |
2 |
2,40 | 3,20 | 2,88 | 1 | 0,48 | 2 | 1 | 0,8 |
1 |
X |
2 |
1,32 | 5,50 | 9,00 | 8 | 4,18 | X | 8 | 7,68 |
1 |
X |
2 |
1,66 | 4,10 | 4,80 | 7 | 2,44 | X | 7 | 3,14 |
| Odds | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
2,30 | 2,88 | 3,55 | 2 | 0,58 | X | 4 | 1,25 |
1 |
X |
2 |
4,20 | 3,50 | 1,87 | 6 | 1,63 | X | 5 | 2,33 |
1 |
X |
2 |
1,95 | 3,50 | 4,30 | 5 | 1,55 | X | 6 | 2,35 |
1 |
X |
2 |
2,20 | 3,05 | 3,40 | 3 | 0,85 | X | 3 | 1,2 |
1 |
X |
2 |
2,20 | 3,10 | 3,35 | 4 | 0,9 | X | 2 | 1,15 |
1 |
X |
2 |
2,45 | 3,10 | 2,90 | 1 | 0,45 | 2 | 1 | 0,65 |
1 |
X |
2 |
1,35 | 5,10 | 8,50 | 8 | 3,75 | X | 8 | 7,15 |
1 |
X |
2 |
1,58 | 4,30 | 5,30 | 7 | 2,72 | X | 7 | 3,72 |
| Favoritodds (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
41% | 33% | 26% | 2 | 8 | X | 3 | 15 |
1 |
X |
2 |
22% | 27% | 51% | 6 | 24 | X | 6 | 29 |
1 |
X |
2 |
50% | 28% | 23% | 5 | 22 | X | 5 | 27 |
1 |
X |
2 |
42% | 30% | 27% | 3 | 12 | X | 4 | 15 |
1 |
X |
2 |
42% | 30% | 28% | 4 | 12 | X | 2 | 14 |
1 |
X |
2 |
38% | 30% | 32% | 1 | 6 | 2 | 1 | 8 |
1 |
X |
2 |
70% | 19% | 11% | 8 | 51 | X | 8 | 59 |
1 |
X |
2 |
60% | 22% | 18% | 7 | 38 | X | 7 | 42 |
| Slumpade odds (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
46% | 29% | 25% | 4 | 17 | X | 5 | 21 |
1 |
X |
2 |
23% | 27% | 50% | 6 | 23 | X | 6 | 27 |
1 |
X |
2 |
45% | 28% | 27% | 5 | 17 | X | 4 | 18 |
1 |
X |
2 |
42% | 30% | 28% | 2 | 12 | X | 2 | 14 |
1 |
X |
2 |
44% | 28% | 28% | 3 | 16 | X | 3 | 16 |
1 |
X |
2 |
39% | 29% | 32% | 1 | 7 | 2 | 1 | 10 |
1 |
X |
2 |
72% | 17% | 11% | 8 | 55 | X | 8 | 61 |
1 |
X |
2 |
57% | 23% | 20% | 7 | 34 | X | 7 | 37 |
| ♈ Väduren | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♉ Oxen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♊ Tvillingarna | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♋ Kräftan | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♌ Lejonet | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♍ Jungfrun | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♎ Vågen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♏ Skorpionen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♐ Skytten | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♑ Stenbocken | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♒ Vattumannen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♓ Fiskarna | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
Notera att ‘Antal rätt’ indikerar antal möjliga rätt för enkelrader eller vid matematisk gardering.
Utdelning
| Antal rätt | Rätta rader | Utdelning |
|---|---|---|
| 8 rätt | 26 | 5 671 kr |
| Total utdelning | 147 446 kr (69,99 % av omsättningen) |
|
Resultat Topptipset tisdag 21 juli 2026
Spelstopp: 2026-07-21 18:59
Visa
| Kupong | |
| Nr | Match |
| 1 | Falkenber-Helsingbo |
| 2 | IFK Göteb-Levadia |
| 3 | Århus-Lech Pozn |
| 4 | Thun-D. Zagreb |
| 5 | Sturm Gra-Hearts |
| 6 | Klaksvik-FK Kauno |
| 7 | Vikingur-Hapoel Be |
| 8 | Floriana-KF Drita |
| Resultat | |||
| Mål | 1 | X | 2 |
| 2 - 3 | 1 | X | 2 |
| 1 - 2 | 1 | X | 2 |
| 1 - 4 | 1 | X | 2 |
| 1 - 1 | 1 | X | 2 |
| 4 - 0 | 1 | X | 2 |
| 0 - 0 | 1 | X | 2 |
| 2 - 1 | 1 | X | 2 |
| 1 - 1 | 1 | X | 2 |
| Antal rätt: | |||
| Mitt spel | ||
|
Spikar och garderingar | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| Statistik | ||||
| Matchform | Inbördes | |||
| Hemmalag | Bortalag | Hemmalag | Oavgjort. | Bortalag |
69% |
47% |
- | - | - |
31% |
89% |
- | - | - |
0% |
0% |
- | - | - |
36% |
91% |
- | - | - |
0% |
0% |
- | - | - |
71% |
42% |
- | - | - |
82% |
60% |
- | - | - |
69% |
56% |
- | - | - |
| Svenska folket (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
49% | 27% | 24% | 3 | 22 | X | 2 | 25 |
1 |
X |
2 |
71% | 18% | 11% | 8 | 53 | X | 8 | 60 |
1 |
X |
2 |
52% | 26% | 22% | 5 | 26 | X | 5 | 30 |
1 |
X |
2 |
19% | 26% | 55% | 6 | 29 | X | 6 | 36 |
1 |
X |
2 |
57% | 23% | 20% | 7 | 34 | X | 7 | 37 |
1 |
X |
2 |
49% | 31% | 20% | 2 | 18 | X | 4 | 29 |
1 |
X |
2 |
50% | 26% | 24% | 4 | 24 | X | 3 | 26 |
1 |
X |
2 |
26% | 30% | 44% | 1 | 14 | X | 1 | 18 |
| Tipper Odds | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
1,6 | 5,6 | 5,7 | 0 | 4,03 | X | 0 | 4,11 |
1 |
X |
2 |
9,0 | 8,7 | 1,3 | 0 | 7,42 | X | 0 | 7,68 |
1 |
X |
2 |
- | - | - | - | - | X | - | - |
1 |
X |
2 |
7,8 | 7,5 | 1,4 | 0 | 6,18 | X | 0 | 6,48 |
1 |
X |
2 |
- | - | - | - | - | X | - | - |
1 |
X |
2 |
3,0 | 2,2 | 4,8 | 0 | 0,87 | 1 | 0 | 2,69 |
1 |
X |
2 |
1,6 | 5,7 | 5,3 | 0 | 3,73 | 2 | 0 | 4,08 |
1 |
X |
2 |
1,5 | 6,1 | 6,1 | 0 | 4,58 | X | 0 | 4,62 |
| Wild 'n' Crazy (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
22% | 39% | 39% | 1 | 0 | 2 | 5 | 17 |
1 |
X |
2 |
11% | 43% | 46% | 5 | 3 | X | 8 | 35 |
1 |
X |
2 |
31% | 37% | 32% | 7 | 5 | 2 | 1 | 6 |
1 |
X |
2 |
40% | 40% | 20% | 2 | 0 | X | 6 | 20 |
1 |
X |
2 |
16% | 40% | 44% | 6 | 4 | X | 7 | 28 |
1 |
X |
2 |
25% | 37% | 38% | 3 | 1 | X | 3 | 13 |
1 |
X |
2 |
28% | 40% | 32% | 8 | 8 | 2 | 2 | 12 |
1 |
X |
2 |
38% | 39% | 23% | 4 | 1 | 1 | 4 | 16 |
| Startodds | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
1,93 | 3,65 | 3,60 | 6 | 1,67 | 2 | 6 | 1,72 |
1 |
X |
2 |
1,49 | 4,40 | 5,50 | 8 | 2,91 | X | 8 | 4,01 |
1 |
X |
2 |
2,17 | 3,05 | 3,40 | 3 | 0,88 | X | 3 | 1,23 |
1 |
X |
2 |
3,15 | 3,55 | 2,06 | 4 | 1,09 | 1 | 4 | 1,49 |
1 |
X |
2 |
1,77 | 3,65 | 4,10 | 7 | 1,88 | X | 7 | 2,33 |
1 |
X |
2 |
2,30 | 3,10 | 3,10 | 2 | 0,8 | X | 1 | 0,8 |
1 |
X |
2 |
2,35 | 3,35 | 2,75 | 1 | 0,4 | 2 | 2 | 1 |
1 |
X |
2 |
3,45 | 3,50 | 1,97 | 5 | 1,48 | 1 | 5 | 1,53 |
| Odds | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
1,95 | 3,60 | 3,55 | 5 | 1,6 | 2 | 5 | 1,65 |
1 |
X |
2 |
1,46 | 4,60 | 6,10 | 8 | 3,14 | X | 8 | 4,64 |
1 |
X |
2 |
2,60 | 3,10 | 2,70 | 1 | 0,1 | 2 | 1 | 0,5 |
1 |
X |
2 |
3,85 | 3,60 | 1,84 | 6 | 1,76 | X | 6 | 2,01 |
1 |
X |
2 |
1,68 | 3,80 | 4,70 | 7 | 2,12 | X | 7 | 3,02 |
1 |
X |
2 |
2,20 | 3,10 | 3,25 | 3 | 0,9 | X | 3 | 1,05 |
1 |
X |
2 |
2,43 | 3,40 | 2,65 | 2 | 0,22 | 2 | 2 | 0,97 |
1 |
X |
2 |
3,25 | 3,50 | 2,04 | 4 | 1,21 | 1 | 4 | 1,46 |
| Favoritodds (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
48% | 26% | 26% | 5 | 22 | X | 5 | 22 |
1 |
X |
2 |
64% | 20% | 15% | 8 | 44 | X | 8 | 49 |
1 |
X |
2 |
36% | 30% | 34% | 1 | 2 | 2 | 1 | 6 |
1 |
X |
2 |
24% | 26% | 50% | 6 | 24 | X | 6 | 26 |
1 |
X |
2 |
56% | 25% | 20% | 7 | 31 | X | 7 | 36 |
1 |
X |
2 |
42% | 30% | 28% | 3 | 12 | X | 3 | 14 |
1 |
X |
2 |
38% | 27% | 35% | 2 | 3 | 2 | 2 | 11 |
1 |
X |
2 |
28% | 26% | 45% | 4 | 17 | 1 | 4 | 19 |
| Slumpade odds (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
48% | 26% | 26% | 6 | 22 | X | 6 | 22 |
1 |
X |
2 |
62% | 21% | 17% | 8 | 41 | X | 8 | 45 |
1 |
X |
2 |
43% | 30% | 27% | 3 | 13 | X | 3 | 16 |
1 |
X |
2 |
29% | 26% | 45% | 4 | 16 | 1 | 4 | 19 |
1 |
X |
2 |
52% | 25% | 23% | 7 | 27 | X | 7 | 29 |
1 |
X |
2 |
40% | 30% | 30% | 2 | 10 | X | 1 | 10 |
1 |
X |
2 |
39% | 28% | 33% | 1 | 6 | 2 | 2 | 11 |
1 |
X |
2 |
27% | 26% | 47% | 5 | 20 | 1 | 5 | 21 |
| ♈ Väduren | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♉ Oxen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♊ Tvillingarna | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♋ Kräftan | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♌ Lejonet | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♍ Jungfrun | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♎ Vågen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♏ Skorpionen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♐ Skytten | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♑ Stenbocken | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♒ Vattumannen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♓ Fiskarna | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
Notera att ‘Antal rätt’ indikerar antal möjliga rätt för enkelrader eller vid matematisk gardering.
Utdelning
| Antal rätt | Rätta rader | Utdelning |
|---|---|---|
| 8 rätt | 41 | 22 861 kr |
| Total utdelning | 937 301 kr (70,00 % av omsättningen) |
|