Resultat
[Uppdaterad: ]Vill du se tidigare, äldre resultat kan du söka efter dem på Söksidan (kan nås via förstoringsglaset - - i huvudmenyn)!
Resultat Topptipset fredag 26 januari 2024
Spelstopp: 2024-01-26 20:29
Visa
| Kupong | |
| Nr | Match |
| 1 | Tottenham-Man City |
| 2 | Chelsea-Aston V |
| 3 | Bristol C-Nottingha |
| 4 | Sheff W-Coventry |
| 5 | Cagliari-Torino |
| 6 | Almería-Alavés |
| 7 | Frankfurt-Mainz |
| 8 | Lyon-Rennes |
| Resultat | |||
| Mål | 1 | X | 2 |
| 0 - 1 | 1 | X | 2 |
| 0 - 0 | 1 | X | 2 |
| 0 - 0 | 1 | X | 2 |
| 1 - 1 | 1 | X | 2 |
| 1 - 2 | 1 | X | 2 |
| 0 - 3 | 1 | X | 2 |
| 1 - 0 | 1 | X | 2 |
| 2 - 3 | 1 | X | 2 |
| Antal rätt: | |||
| Mitt spel | ||
|
Spikar och garderingar | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| Statistik | ||||
| Matchform | Inbördes | |||
| Hemmalag | Bortalag | Hemmalag | Oavgjort. | Bortalag |
67% |
100% |
3 | 1 | 1 |
80% |
53% |
2 | 0 | 3 |
33% |
67% |
1 | 1 | 3 |
60% |
87% |
1 | 1 | 3 |
33% |
53% |
2 | 2 | 1 |
13% |
67% |
1 | 2 | 2 |
47% |
40% |
2 | 3 | 0 |
80% |
87% |
2 | 0 | 3 |
| Svenska folket (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
21% | 23% | 56% | 6 | 33 | X | 6 | 35 |
1 |
X |
2 |
52% | 24% | 24% | 5 | 28 | X | 5 | 28 |
1 |
X |
2 |
25% | 27% | 48% | 4 | 21 | X | 4 | 23 |
1 |
X |
2 |
21% | 23% | 56% | 7 | 33 | X | 7 | 35 |
1 |
X |
2 |
26% | 33% | 41% | 2 | 8 | X | 2 | 15 |
1 |
X |
2 |
32% | 29% | 39% | 1 | 7 | 1 | 1 | 10 |
1 |
X |
2 |
63% | 21% | 16% | 8 | 42 | X | 8 | 47 |
1 |
X |
2 |
43% | 26% | 31% | 3 | 12 | 2 | 3 | 17 |
| Tipper Odds | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
5,0 | 5,8 | 1,6 | 4 | 3,44 | 1 | 4 | 4,22 |
1 |
X |
2 |
1,5 | 6,2 | 6,2 | 8 | 4,72 | 2 | 7 | 4,75 |
1 |
X |
2 |
5,8 | 5,5 | 1,5 | 5 | 4 | X | 5 | 4,29 |
1 |
X |
2 |
6,0 | 6,2 | 1,5 | 6 | 4,52 | 1 | 6 | 4,73 |
1 |
X |
2 |
3,6 | 1,9 | 4,9 | 2 | 1,72 | 1 | 2 | 2,97 |
1 |
X |
2 |
6,5 | 6,1 | 1,5 | 7 | 4,64 | X | 8 | 5,07 |
1 |
X |
2 |
3,5 | 2,0 | 4,6 | 1 | 1,45 | 1 | 1 | 2,62 |
1 |
X |
2 |
1,8 | 5,3 | 3,7 | 3 | 1,85 | 2 | 3 | 3,49 |
| Oddsmixen | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
4,5 | 4,7 | 1,8 | 6 | 2,73 | 1 | 7 | 2,94 |
1 |
X |
2 |
1,8 | 4,6 | 4,7 | 7 | 2,88 | X | 6 | 2,9 |
1 |
X |
2 |
4,2 | 4,0 | 1,9 | 5 | 2,09 | X | 5 | 2,3 |
1 |
X |
2 |
4,8 | 4,7 | 1,7 | 8 | 2,92 | X | 8 | 3,03 |
1 |
X |
2 |
3,6 | 2,6 | 3,0 | 1 | 0,39 | 2 | 1 | 1 |
1 |
X |
2 |
3,7 | 3,8 | 2,1 | 4 | 1,62 | 1 | 2 | 1,69 |
1 |
X |
2 |
2,2 | 3,2 | 4,4 | 2 | 0,97 | X | 4 | 2,21 |
1 |
X |
2 |
2,2 | 4,1 | 3,2 | 3 | 0,97 | 2 | 3 | 1,86 |
| Wild 'n' Crazy (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
40% | 41% | 19% | 2 | 1 | 1 | 7 | 22 |
1 |
X |
2 |
19% | 40% | 41% | 3 | 1 | X | 8 | 22 |
1 |
X |
2 |
38% | 37% | 25% | 4 | 1 | X | 3 | 13 |
1 |
X |
2 |
40% | 40% | 20% | 1 | 0 | X | 6 | 20 |
1 |
X |
2 |
41% | 35% | 24% | 8 | 6 | X | 5 | 17 |
1 |
X |
2 |
32% | 36% | 32% | 6 | 4 | 1 | 1 | 4 |
1 |
X |
2 |
25% | 37% | 38% | 5 | 1 | X | 4 | 13 |
1 |
X |
2 |
29% | 38% | 33% | 7 | 5 | 2 | 2 | 9 |
| Startodds | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
4,95 | 4,40 | 1,59 | 8 | 2,81 | X | 8 | 3,36 |
1 |
X |
2 |
2,07 | 3,62 | 3,34 | 6 | 1,27 | 2 | 6 | 1,55 |
1 |
X |
2 |
3,41 | 3,38 | 2,13 | 5 | 1,25 | X | 3 | 1,28 |
1 |
X |
2 |
3,08 | 3,59 | 2,20 | 3 | 0,88 | 1 | 4 | 1,39 |
1 |
X |
2 |
3,63 | 3,16 | 2,20 | 4 | 0,96 | X | 5 | 1,43 |
1 |
X |
2 |
2,60 | 3,19 | 2,86 | 1 | 0,26 | 2 | 1 | 0,59 |
1 |
X |
2 |
1,99 | 3,52 | 3,81 | 7 | 1,53 | X | 7 | 1,82 |
1 |
X |
2 |
2,53 | 3,29 | 2,87 | 2 | 0,34 | 2 | 2 | 0,76 |
| Odds | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
3,68 | 4,00 | 1,86 | 7 | 1,82 | 1 | 8 | 2,14 |
1 |
X |
2 |
1,85 | 3,81 | 3,89 | 8 | 1,96 | X | 7 | 2,04 |
1 |
X |
2 |
3,31 | 3,26 | 2,23 | 4 | 1,03 | X | 3 | 1,08 |
1 |
X |
2 |
3,74 | 3,69 | 1,92 | 6 | 1,77 | X | 6 | 1,82 |
1 |
X |
2 |
3,71 | 3,03 | 2,23 | 3 | 0,8 | X | 5 | 1,48 |
1 |
X |
2 |
2,81 | 3,09 | 2,73 | 1 | 0,08 | 1 | 1 | 0,36 |
1 |
X |
2 |
2,23 | 3,30 | 3,40 | 5 | 1,07 | X | 4 | 1,17 |
1 |
X |
2 |
2,53 | 3,35 | 2,83 | 2 | 0,3 | 2 | 2 | 0,82 |
| Favoritodds (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
26% | 24% | 51% | 7 | 25 | 1 | 7 | 27 |
1 |
X |
2 |
51% | 25% | 24% | 8 | 26 | X | 8 | 27 |
1 |
X |
2 |
29% | 29% | 42% | 4 | 13 | 1 | 3 | 13 |
1 |
X |
2 |
25% | 26% | 49% | 6 | 23 | X | 6 | 24 |
1 |
X |
2 |
26% | 31% | 43% | 3 | 12 | X | 5 | 17 |
1 |
X |
2 |
34% | 31% | 35% | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 |
1 |
X |
2 |
43% | 29% | 28% | 5 | 14 | X | 4 | 15 |
1 |
X |
2 |
38% | 29% | 34% | 2 | 4 | 2 | 2 | 9 |
| Slumpade odds (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
19% | 22% | 59% | 8 | 37 | X | 8 | 40 |
1 |
X |
2 |
46% | 26% | 28% | 6 | 18 | 2 | 6 | 20 |
1 |
X |
2 |
28% | 28% | 44% | 5 | 16 | 1 | 3 | 16 |
1 |
X |
2 |
31% | 26% | 43% | 3 | 12 | 1 | 4 | 17 |
1 |
X |
2 |
26% | 30% | 44% | 4 | 14 | X | 5 | 18 |
1 |
X |
2 |
37% | 30% | 33% | 1 | 4 | 2 | 1 | 7 |
1 |
X |
2 |
48% | 27% | 25% | 7 | 21 | X | 7 | 23 |
1 |
X |
2 |
38% | 29% | 33% | 2 | 5 | 2 | 2 | 9 |
| ♈ Väduren | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♉ Oxen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♊ Tvillingarna | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♋ Kräftan | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♌ Lejonet | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♍ Jungfrun | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♎ Vågen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♏ Skorpionen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♐ Skytten | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♑ Stenbocken | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♒ Vattumannen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♓ Fiskarna | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
Notera att ‘Antal rätt’ indikerar antal möjliga rätt för enkelrader eller vid matematisk gardering.
Utdelning
| Antal rätt | Rätta rader | Utdelning |
|---|---|---|
| 8 rätt | 445 | 2 770 kr |
| Total utdelning | 1 232 650 kr (69,98 % av omsättningen) |
|
Resultat Topptipset fredag 26 januari 2024
Spelstopp: 2024-01-26 01:14
Visa
| Kupong | |
| Nr | Match |
| 1 | C Cordoba-Newell´s |
| 2 | Tucuman-Rosario |
| 3 | Aguilas-Once Cald |
| 4 | AD San Ca-Liga Depo |
| 5 | Municipal-Puntarena |
| 6 | Melbourne-Sydney |
| 7 | Hannover-Nürnberg |
| 8 | Kaisersla-Schalke |
| Resultat | |||
| Mål | 1 | X | 2 |
| 0 - 1 | 1 | X | 2 |
| 1 - 1 | 1 | X | 2 |
| 1 - 0 | 1 | X | 2 |
| 2 - 3 | 1 | X | 2 |
| 2 - 1 | 1 | X | 2 |
| 1 - 1 | 1 | X | 2 |
| 3 - 0 | 1 | X | 2 |
| 4 - 1 | 1 | X | 2 |
| Antal rätt: | |||
| Mitt spel | ||
|
Spikar och garderingar | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| Statistik | ||||
| Matchform | Inbördes | |||
| Hemmalag | Bortalag | Hemmalag | Oavgjort. | Bortalag |
33% |
40% |
1 | 0 | 4 |
60% |
60% |
0 | 3 | 2 |
67% |
47% |
3 | 1 | 1 |
100% |
73% |
0 | 2 | 3 |
7% |
27% |
1 | 2 | 2 |
60% |
80% |
3 | 0 | 2 |
67% |
40% |
1 | 3 | 1 |
20% |
47% |
3 | 0 | 2 |
| Svenska folket (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
29% | 28% | 43% | 3 | 14 | 1 | 2 | 15 |
1 |
X |
2 |
47% | 31% | 22% | 4 | 16 | X | 4 | 25 |
1 |
X |
2 |
65% | 20% | 15% | 8 | 45 | X | 8 | 50 |
1 |
X |
2 |
37% | 28% | 35% | 1 | 2 | 2 | 1 | 9 |
1 |
X |
2 |
50% | 25% | 25% | 5 | 25 | X | 5 | 25 |
1 |
X |
2 |
51% | 25% | 24% | 6 | 26 | X | 6 | 27 |
1 |
X |
2 |
58% | 24% | 18% | 7 | 34 | X | 7 | 40 |
1 |
X |
2 |
35% | 25% | 40% | 2 | 5 | 1 | 3 | 15 |
| Tipper Odds | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
2,4 | 3,4 | 3,5 | 1 | 1 | X | 1 | 1,16 |
1 |
X |
2 |
5,5 | 5,9 | 1,5 | 6 | 3,96 | 1 | 6 | 4,35 |
1 |
X |
2 |
1,7 | 4,8 | 5,2 | 4 | 3,09 | X | 3 | 3,49 |
1 |
X |
2 |
1,8 | 5,4 | 3,9 | 3 | 2,14 | 2 | 4 | 3,57 |
1 |
X |
2 |
6,3 | 6,1 | 1,5 | 7 | 4,63 | X | 7 | 4,77 |
1 |
X |
2 |
2,2 | 3,8 | 3,5 | 2 | 1,34 | 2 | 2 | 1,63 |
1 |
X |
2 |
1,6 | 5,6 | 5,3 | 5 | 3,74 | 2 | 5 | 4,03 |
1 |
X |
2 |
7,8 | 7,9 | 1,3 | 8 | 6,47 | 1 | 8 | 6,54 |
| Oddsmixen | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
3,1 | 3,2 | 2,7 | 3 | 0,34 | 1 | 1 | 0,49 |
1 |
X |
2 |
2,7 | 3,4 | 3,0 | 2 | 0,31 | 2 | 2 | 0,7 |
1 |
X |
2 |
1,7 | 4,5 | 5,6 | 7 | 2,82 | X | 8 | 3,91 |
1 |
X |
2 |
2,4 | 4,0 | 3,0 | 4 | 0,55 | 2 | 4 | 1,54 |
1 |
X |
2 |
2,7 | 3,7 | 2,8 | 1 | 0,15 | 2 | 3 | 1,09 |
1 |
X |
2 |
2,1 | 3,9 | 3,6 | 5 | 1,45 | 2 | 5 | 1,77 |
1 |
X |
2 |
1,6 | 4,8 | 5,4 | 8 | 3,16 | X | 7 | 3,77 |
1 |
X |
2 |
3,7 | 4,4 | 2,0 | 6 | 1,74 | 1 | 6 | 2,43 |
| Wild 'n' Crazy (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
38% | 33% | 29% | 3 | 5 | X | 2 | 9 |
1 |
X |
2 |
22% | 35% | 43% | 8 | 8 | X | 6 | 21 |
1 |
X |
2 |
17% | 39% | 44% | 4 | 5 | X | 8 | 27 |
1 |
X |
2 |
33% | 39% | 28% | 5 | 6 | 1 | 3 | 11 |
1 |
X |
2 |
17% | 40% | 43% | 2 | 3 | X | 7 | 26 |
1 |
X |
2 |
25% | 41% | 34% | 6 | 7 | 2 | 5 | 16 |
1 |
X |
2 |
0% | 0% | 0% | 1 | 0 | X | 1 | 0 |
1 |
X |
2 |
27% | 40% | 33% | 7 | 7 | 2 | 4 | 13 |
| Startodds | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
2,91 | 2,87 | 2,61 | 3 | 0,26 | X | 1 | 0,3 |
1 |
X |
2 |
2,36 | 2,92 | 3,24 | 4 | 0,56 | X | 2 | 0,88 |
1 |
X |
2 |
1,57 | 3,52 | 4,65 | 8 | 1,95 | X | 8 | 3,08 |
1 |
X |
2 |
2,61 | 3,35 | 2,39 | 2 | 0,22 | 1 | 4 | 0,96 |
1 |
X |
2 |
1,84 | 3,41 | 3,82 | 6 | 1,57 | X | 6 | 1,98 |
1 |
X |
2 |
2,17 | 3,59 | 2,78 | 5 | 0,61 | 2 | 5 | 1,42 |
1 |
X |
2 |
1,80 | 3,61 | 3,90 | 7 | 1,81 | X | 7 | 2,1 |
1 |
X |
2 |
2,39 | 3,27 | 2,59 | 1 | 0,2 | 2 | 3 | 0,88 |
| Odds | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
3,29 | 2,75 | 2,45 | 2 | 0,3 | X | 2 | 0,84 |
1 |
X |
2 |
2,05 | 2,94 | 4,05 | 6 | 0,89 | X | 6 | 2 |
1 |
X |
2 |
1,68 | 3,44 | 4,45 | 7 | 1,76 | X | 8 | 2,77 |
1 |
X |
2 |
2,80 | 3,33 | 2,40 | 4 | 0,4 | 1 | 3 | 0,93 |
1 |
X |
2 |
1,75 | 3,61 | 4,35 | 8 | 1,86 | X | 7 | 2,6 |
1 |
X |
2 |
2,18 | 3,70 | 2,89 | 5 | 0,71 | 2 | 5 | 1,52 |
1 |
X |
2 |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 1 | 0 | X | 1 | 0 |
1 |
X |
2 |
2,38 | 3,38 | 2,70 | 3 | 0,32 | 2 | 4 | 1 |
| Favoritodds (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
28% | 34% | 38% | 2 | 4 | X | 2 | 10 |
1 |
X |
2 |
45% | 32% | 23% | 6 | 13 | X | 6 | 22 |
1 |
X |
2 |
54% | 26% | 20% | 8 | 28 | X | 8 | 34 |
1 |
X |
2 |
33% | 28% | 39% | 4 | 6 | 1 | 3 | 11 |
1 |
X |
2 |
53% | 26% | 21% | 7 | 27 | X | 7 | 32 |
1 |
X |
2 |
43% | 25% | 32% | 5 | 11 | 2 | 5 | 18 |
1 |
X |
2 |
0% | 0% | 0% | 1 | 0 | X | 1 | 0 |
1 |
X |
2 |
39% | 27% | 34% | 3 | 5 | 2 | 4 | 12 |
| Slumpade odds (%) | ||||||||||
Spelförslag |
Odds | Guide | ||||||||
| 1 | X | 2 | 1 | X | 2 | Ord | Avst | Gard | Ord | Avst |
1 |
X |
2 |
32% | 32% | 36% | 3 | 4 | 1 | 1 | 4 |
1 |
X |
2 |
39% | 32% | 29% | 4 | 7 | X | 2 | 10 |
1 |
X |
2 |
56% | 25% | 19% | 8 | 31 | X | 8 | 37 |
1 |
X |
2 |
35% | 27% | 38% | 1 | 3 | 1 | 3 | 11 |
1 |
X |
2 |
49% | 27% | 24% | 6 | 22 | X | 6 | 25 |
1 |
X |
2 |
42% | 25% | 33% | 5 | 9 | 2 | 5 | 17 |
1 |
X |
2 |
51% | 25% | 24% | 7 | 26 | X | 7 | 27 |
1 |
X |
2 |
38% | 27% | 35% | 2 | 3 | 2 | 4 | 11 |
| ♈ Väduren | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♉ Oxen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♊ Tvillingarna | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♋ Kräftan | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♌ Lejonet | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♍ Jungfrun | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♎ Vågen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♏ Skorpionen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♐ Skytten | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♑ Stenbocken | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♒ Vattumannen | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
| ♓ Fiskarna | ||
Spelförslag | ||
| 1 | X | 2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
1 |
X |
2 |
Notera att ‘Antal rätt’ indikerar antal möjliga rätt för enkelrader eller vid matematisk gardering.
Utdelning
| Antal rätt | Rätta rader | Utdelning |
|---|---|---|
| 8 rätt | 46 | 1 043 kr |
| Total utdelning | 47 978 kr (69,98 % av omsättningen) |
|